NET MARINE – Marine Power Service Sp. z o.o.

ul. Kotwiczna 13, 70-673 Szczecin

tel.: + 48 91 4624 257 / + 48 91 4340 994

fax: +48 91 4623 119

e-mail: headoffice@netmarine.pl

Przemysław Mańkowski

Prezes Zarządu

Przemysław Mańkowski

664 067 900

p.mankowski@netmarine.pl

Marek Knetki

Członek Zarządu

Marek Knetki

664 067 910

m.knetki@netmarine.pl

Janusz Góral

Dyrektor Techniczny

Janusz Góral

664 067 901

j.goral@netmarine.pl

Jacek Palusiak

Dyrektor Finansowy

Jacek Palusiak

601 664 918

j.palusiak@netmarine.pl

Mariusz Korban

Dyrektor

Mariusz Korban

664 067 902

m.korban@netmarine.pl

Przemysław Kopczyński

Dyrektor Handlowy

Przemysław Kopczyński

664 067 903

p.kopczynski@netmarine.pl

Ewa Tomf

Specjalista ds. Organizacyjnych

Ewa Tomf

795 567 020

headoffice@netmarine.pl

Jarosław Ulan

Kierownik Projektu

Jarosław Ulan

664 067 909

j.ulan@netmarine.pl

Rafał Chojnacki

Kierownik Projektu

Rafał Chojnacki

664 067 907

r.chojnacki@netmarine.pl

Tomasz Grzybowski

Kierownik Działu Atestacji Sprzętu Ratunkowego

Tomasz Grzybowski

507 986 010

t.grzybowski@netmarine.pl

Radosław Bojko

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Radosław Bojko

507 986 234

r.bojko@netmarine.pl

Tadeusz Kalinowski

Kierownik ds. Administracji i Logistyki

Tadeusz Kalinowski

664 067 914

t.kalinowski@netmarine.pl

Dorota Knetki

Specjalista ds. Obrotu Koncesjonowanego

Dorota Knetki

661 655 031

d.knetki@netmarine.pl

Paulina Garbowska

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Paulina Garbowska

795 585 791

p.garbowska@netmarine.pl

Joanna Chmielnicka

Specjalista ds. Logistyki i Rozliczeń

Joanna Chmielnicka

664 067 908

j.chmielnicka@netmarine.pl

Aby się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz:

NET MARINE – Marine Power Service Sp. z o.o. / Biuro w Gdyni

ul. Pułkownika Dąbka 232D, 81-155 Gdynia

tel.: + 48 58 625 27 72

fax: +48 58 625 27 90

e-mail: office@netmarine.pl

Przemysław Pietrzak

Dyrektor Oddziału Gdynia

Przemysław Pietrzak

664 067 913

p.pietrzak@netmarine.pl

Jarosław Pogoński

Z-ca Dyrektora Oddziału Gdynia

Jarosław Pogoński

664 067 905

j.pogonski@netmarine.pl

Tomasz Rachwalski

Kierownik Projektu

Tomasz Rachwalski

784 693 730

t.rachwalski@netmarine.pl

Piotr Wrede

Kierownik Stacji Atestacji Sprzętu Ratunkowego w Gdyni

Piotr Wrede

507 986 042

p.wrede@netmarine.pl

Magdalena Madalińska

Kierownik Pionu Promocji i Rozwoju

Magdalena Madalińska

664 067 912

m.madalinska@netmarine.pl

Iwona Majchrzak

Specjalista ds. Logistyki i Rozliczeń

Iwona Majchrzak

664 067 906

i.majchrzak@netmarine.pl

Daria Sopek

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Daria Sopek

784 693 553

d.sopek@netmarine.pl

Wiktor Szurgot

Koordynator ds. Administracji i Logistyki

Wiktor Szurgot

784 693 362

w.szurgot@netmarine.pl

Aby się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz:

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
© 2017 Copyright NET MARINE – Marine Power Service
Projekt i wykonanie: Virtual People