28 września 2020

NET MARINE Group – z nami warto współpracować.

Czy wiecie że NET MARINE Group:

1.       Jest pierwszą, najstarszą i wciąż jedyną w Polsce firmą, w której armatorzy mogą zlecać kompleksową obsługę występującego na Ich statkach sprzętu w zakresie:

- serwisu stałych systemów wykrywania i gaszenia pożarów oraz przenośnego sprzętu pożarowego,

- serwisu sprzętu LSA ( żurawiki, łodzie ratunkowe, łodzie RB i FRB, wciągarki ) wszystkich występujących na świecie producentów,

- serwisu sprzętu ratunkowego takiego jak tratwy ratunkowe, kombinezony i pneumatyczne kamizelki ratunkowe (wszyscy producenci ),

- napraw lub modernizacji stałych systemów gaszenia i wykrywania pożarów oraz przenośnego sprzętu ppoż. i sprzętu LSA  podczas wykonywanych przez nas przeglądów,

Prace te od samego początku były wykonywane przez NET MARINE Group dzięki posiadaniu licznych szkoleń i uznań wielu światowych producentów oraz własnej, dobrze wykształconej kadrze technicznej.

2.       Jako pierwsza w Polsce otrzymała certyfikaty uznania na wykonywanie w/w serwisów od takich znanych, światowych Towarzystw Klasyfikacyjnych jak DNV, GL, LR, ABS, RINA, BV, PRS, RMRS, KRS

3.       Jest jedyną w Polsce firmą, która – dzięki posiadaniu przez nas własnego certyfikowanego sprzętu – może wykonywać próby overload test do 150 ton dla sprzętu LSA oraz pozostałego sprzętu pokładowego takiego jak kładki komunikacyjne, trapy, dźwigi pokładowe czy pokrywy ładowni.

4.       Jest jedyną w Polsce firmą oferującą możliwość tak szerokiego i  kompleksowego realizowania dostaw i montażu zarówno stałych systemów i przenośnego sprzętu p.poż, sprzętu LSA, sprzętu ratunkowego jak i części zapasowych i podzespołów do nich.

5.       Zatrudnia największą liczbę certyfikowanych inżynierów serwisowych  do wykonywania serwisów sprzętu ppoż., sprzętu LSA, sprzętu ratunkowego ( tratwy ratunkowe, kombinezony ratunkowe, kamizelki etc.).

6.       Jest jedyną w Polsce firmą, która posiada własne, najnowocześniejsze w Polsce, Stacje Atestacji Sprzętu ppoż. i Sprzętu Ratunkowego ( tratwy, kombinezony ratunkowe, pneumatyczne kamizelki ratunkowego etc. ) w Szczecinie i Gdyni.

7.       Jest jedyną w Polsce firmą, która dzięki swojemu doświadczeniu, wieloletniej wiedzy i zdolności łączenia wszystkich swoich umiejętności, zapewnia armatorom znaczne oszczędności zarówno pod kątem czasu wykonywanych przez nas usług jak i - co niezwykle ważne - kosztów z tym związanych.

 

NET MARINE Group to lojalny, sprawdzony, niezawodny i elastyczny partner który zawsze znajduje szybkie rozwiązanie problemów których armator może doświadczyć podczas eksploatacji swoich statków.

Nasze certyfikaty

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
© 2020 Copyright NET MARINE – Marine Power Service
Projekt i wykonanie: Virtual People

Korzystamy z Cookies, przetwarzamy twoje dane osobowe zgodnie z RODO. Więcej informacji przejdź do polityki prywatności.

Akceptuję Polityka prywatności