15 października 2020

Comet -MARINE DISTRESS SIGNALS

Firma Net Marine Sp. z o.o. w branży znana jest głównie jako wykonawca remontów statków oraz okrętów Marynarki Wojennej RP. Działalnością tą nasza Firma zdobyła uznanie i zaufanie naszych Klientów. Nie mniej jednak wachlarz usług, które świadczymy jest znacznie szerszy i obejmuje również sprzedaż sprzętu ratunkowego oraz urządzeń związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem na morzu.

Pragniemy przypomnieć wszystkim naszym obecnym  Klientom oraz poinformować przyszłych Kooperantów że od lat współpracujemy z firmą  WESCOM Signal & Rescue – właścicielem marki COMET i Pains Wessex – producentem  pirotechnicznych środków wzywania pomocy na morzu. Jakość i niezawodność produktów COMET potwierdzona jest zarówno przez użytkowników oraz rekomendacje np. przez VIKING A/S, do stosowania jako wyposażenie tratw ratunkowych. W ciągłej sprzedaży, bezpośrednio z naszych magazynów w Szczecinie i Gdyni posiadamy:

- pochodnie ręczne czerwone;

- rakiety spadochronowe;

- pławki dymne;

- pławy świetlno- dymne MOB,

- wyrzutnie linki ratunkowej;

- pojemniki wodoszczelne na pirotechnikę;

 

https://pl-pl.facebook.com/NetMarineGroup/

 

Nasze certyfikaty

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
© 2020 Copyright NET MARINE – Marine Power Service
Projekt i wykonanie: Virtual People

Korzystamy z Cookies, przetwarzamy twoje dane osobowe zgodnie z RODO. Więcej informacji przejdź do polityki prywatności.

Akceptuję Polityka prywatności