NET MARINE – Marine Power Service Sp. z o.o.

ul. Kotwiczna 13, 70-673 Szczecin

tel.: + 48 91 4624 257 / + 48 91 4340 994

fax: +48 91 4623 119

e-mail: headoffice@netmarine.pl

Przemysław Mańkowski

Prezes Zarządu

Przemysław Mańkowski

664 067 900

p.mankowski@netmarine.pl

Marek Knetki

Członek Zarządu

Marek Knetki

664 067 910

m.knetki@netmarine.pl

Janusz Góral

Dyrektor Techniczny

Janusz Góral

664 067 901

j.goral@netmarine.pl

Mariusz Korban

Dyrektor Oddziału Szczecin

Mariusz Korban

664 067 902

m.korban@netmarine.pl

Przemysław Kopczyński

Dyrektor Handlowy

Przemysław Kopczyński

664 067 903

p.kopczynski@netmarine.pl

Małgorzata Wojtczak

Dyrektor Finansowy

Małgorzata Wojtczak

664 067 915

m.wojtczak@netmarine.pl

Joanna Chmielnicka

Dyrektor Ekonomiczny

Joanna Chmielnicka

664 067 908

j.chmielnicka@netmarine.pl

Ewa Tomf

Specjalista ds. Organizacyjnych

Ewa Tomf

795 567 020

headoffice@netmarine.pl

Tomasz Grzybowski

Kierownik Działu Atestacji Sprzętu Ratunkowego

Tomasz Grzybowski

507 986 010

t.grzybowski@netmarine.pl

Rafał Chojnacki

Kierownik Projektu

Rafał Chojnacki

664 067 907

r.chojnacki@netmarine.pl

Radosław Bojko

Kierownik Projektu

Radosław Bojko

507 986 234

r.bojko@netmarine.pl

Dorota Knetki

Specjalista ds. Obrotu Koncesjonowanego

Dorota Knetki

795 585 861

d.knetki@netmarine.pl

Jagoda Chawchunowicz

Specjalista ds. Logistyki i Rozliczeń

Jagoda Chawchunowicz

507 986 119

j.chawchunowicz@netmarine.pl

Aby się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz:

NET MARINE – Marine Power Service Sp. z o.o. / Oddział w Gdyni

ul. Pułkownika Dąbka 232D, 81-155 Gdynia

tel.: + 48 58 625 27 72

fax: +48 58 625 27 90

e-mail: office@netmarine.pl

Piotr Krasowski

Dyrektor Oddziału Gdynia

Piotr Krasowski

664 067 905

p.krasowski@netmarine.pl

Przemysław Pietrzak

Dyrektor Operacyjny

Przemysław Pietrzak

664 067 913

p.pietrzak@netmarine.pl

Remigiusz Ruczyński

Kierownik Projektu

Remigiusz Ruczyński

784 693 730

r.ruczynski@netmarine.pl

Piotr Wrede

Kierownik Stacji Atestacji Sprzętu Ratunkowego w Gdyni

Piotr Wrede

507 986 042

p.wrede@netmarine.pl

Iwona Majchrzak

Starszy Specjalista ds. Logistyki i Rozliczeń

Iwona Majchrzak

664 067 906

i.majchrzak@netmarine.pl

Ewa Borska

Specjalista ds. Logistyki i Rozliczeń

Ewa Borska

664 067 904

e.borska@netmarine.pl

Norbert Kołodziejski

Koordynator ds. Administracji i Logistyki

Norbert Kołodziejski

784 693 362

n.kolodziejski@netmarine.pl

Aby się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz:

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
© 2022 Copyright NET MARINE – Marine Power Service
Projekt i wykonanie: Virtual People

Korzystamy z Cookies, przetwarzamy twoje dane osobowe zgodnie z RODO. Więcej informacji przejdź do polityki prywatności.

Akceptuję Polityka prywatności