Sprzęt LSA

Jesteśmy najstarszą, najbardziej doświadczoną i posiadającą największe możliwości w Polsce firmą w zakresie serwisów sprzętu LSA.

Sprzęt LSA
Sprzęt LSA

Oferujemy:

Nasze umiejętności, doświadczenie i rzetelność potwierdzają uznania i certyfikaty:

W ramach przeprowadzanego przeglądu dostarczamy części zamienne do żurawików łodziowych/tratw wszystkich firm, a w szczególności: Schat Davit, Schat Harding, Davit International, Acta A/S, Noreq, Sormec, Ned Deck Marine, Sezamor, Hydramarine oraz okładziny cierne (hamulców stopu i odśrodkowych) i łożyska producentów współpracujących i mających uznanie DNV oraz GL.

Powyższe prace przeprowadzamy zarówno w portach krajowych jak i wszystkich portach Europy i USA, w trakcie postoju statku w stoczni lub porcie jak i normalnej jego eksploatacji na morzu. Dzięki dysponowaniu mobilną kadrą i własnymi środkami transportu, czas reakcji na potrzeby Klienta oraz dotarcia na statek jest zredukowany do niezbędnego minimum. W połączeniu z innymi świadczonymi przez nas usługami takimi jak np.: serwisy p.poż, daje to Armatorowi możliwość znacznego zredukowania kosztów związanych z posiadanym przez Niego sprzętem.

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
© 2022 Copyright NET MARINE – Marine Power Service
Projekt i wykonanie: Virtual People

Korzystamy z Cookies, przetwarzamy twoje dane osobowe zgodnie z RODO. Więcej informacji przejdź do polityki prywatności.

Akceptuję Polityka prywatności