Offshore

NET MARINE – Marine Power Service Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę specjalistycznych usług oraz produktów związanych z przemysłem OFFSHORE.

Offshore
Offshore

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, właściwemu zapleczu technicznemu w Szczecinie i Gdyni oraz licznym szkoleniom które posiadają nasi pracownicy, możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia dotyczące remontów na platformach wiertniczych oraz statkach zaopatrzeniowych dla przemysłu OFFSHORE.

Zakres naszych działań obejmuje prace stalowe, rurarskie i konserwacyjne prowadzone w trudnych warunkach i na znacznych wysokościach, przebudowy i modernizacje specjalistycznych systemów związanych z wydobyciem jak również wszelkie prace związane ze sprzętem ratującym życie na morzu: serwis sprzętu pożarowego, serwisy sprzętu LSA (wszystkie typy łodzi ratunkowych i urządzeń podnośnych tego sprzętu), dostawy i modernizację tego sprzętu również w zakresie wymian systemów wyhaczania łodzi ratunkowych.

Mobilność naszych grup remontowo-serwisowych oraz krótki czas reakcji na stawiane przed nami wyzwania, powodują że do grona naszych Klientów którzy obdarzają nas wieloletnim zaufaniem, należą wiodące polskie jak i zagraniczne przedsiębiorstwa z tego segmentu.

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
© 2022 Copyright NET MARINE – Marine Power Service
Projekt i wykonanie: Virtual People

Korzystamy z Cookies, przetwarzamy twoje dane osobowe zgodnie z RODO. Więcej informacji przejdź do polityki prywatności.

Akceptuję Polityka prywatności